TRALLES GOLD RESIDENCE

Bilim ve teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği ve günlük hayatımıza her geçen gün yeni bir kolaylık olarak girdiği günümüz dünyasında, neredeyse bütün ihtiyaçlarımızı masa başından karşılar duruma geldik.

Bu durum gitgide kalabalıklaşan dünyamızda, bireyselleşmeyi, bencilliği ve yalnızlığı da beraberinde getirmektedir. Gelecek nesillerimiz adına oldukça endişe verici olan bu durum karşısında hayatı daha yaşanabilir ve daha paylaşılabilir kılmak için her meslek sahibinin kendi uzmanlık alanında bir şeyler yapması gerektiğine inanıyorum.

Yalnızlaşan insanoğlunu daha da yalnızlığa ve bireyselliğe itecek projeler yerine o mekanlarda yaşayanların birbiriyle temasını daha da güçlendirecek, sosyal yaşam alanlarını barındıran ve çevreye doğru mesajlar veren projeler üretmek herkesten önce biz plancıların görevi olsa gerek.

İşte TRALLES GOLD RESIDENCE projesi bu sorumluluk duygusundan hareketle hayatı daha anlamlı, daha yaşanabilir ve daha paylaşılabilir kılmak için tasarlandı.

Ufak dokunuşlarla hayatınıza renk katacak olan, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak, içerisinde güvenle yaşayabileceğiniz, çocuklarınız, eşiniz ve dostlarınızla paylaşabileceğiniz pek çok mekanı içinde barındıran bu prestijli yaşam alanının fikirden uygulamaya geçmesinde geniş ufkuyla en büyük katkıyı sağlayan başta Necati Özçöllü beyefendi olmak üzere, projeme katkı veren tüm meslektaş ve teknik ekibime teşekkürü borç bilirim.

Hayat paylaştıkça daha güzeldir. Eşinizle paylaşmak, çocuklarınızla, dostlarınızla ve komşularınızla..


Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.

ANASAYFA KURUMSAL PROJELERİMİZ HABERLER BASINDA BİZ BİZE ULAŞIN ANCIN PREMIER