ALİNDA GOLD RESIDENCE

Öncelikle Ancın İnşaat olarak, siz değerli müşterilerimizin TRALLES GOLD Residence projemize olan ilginize ve şirketimize göstermiş olduğunuz güvene teşekkürü borç biliriz. Göstermiş olduğunuz bu güven ve ilgidir ki  hem bizim doğru bir iş yaptığımızı teyid etmiş, hem de bizi yeni projeler üretmeye zorlamıştır.

ALİNDA GOLD Residence projesi de siz değerli müşterilerimizin yoğun istekleri sonucunda doğmuş, hayata ve konuklarına merhaba demeye hazırlanmaktadır. ALİNDA GOLD Residence projesi de tıpkı TRALLES GOLD Residence gibi hayatı paylaşmayı ve hayatı daha yaşanabilir kılmayı kendine görev edindi ve tüm detaylarına bu ideali yansıttı.

İnsanın gözüne hoş gelen kıvrımlı hatlarıyla, boylu boyunca uzanan lineer balkonlarıyla, gün ışığını içine alan banyolarıyla ve tabii ki artık standardımız haline gelen sosyal yaşam alanlarıyla ALİNDA GOLD Residence farkını şimdiden ortaya koyuyor. ANCIN İNŞAAT'ın malzeme ve işçilik kalitesinden ve detaycı yaklaşımından ise hiç  bahsetmeyeceğiz. Çünkü onu müşterilerimizin takdirine bırakıyoruz.

Unutmadan TRALLES GOLD projemizdeki sosyal alanlarımıza ek olarak ALİNDA GOLD'da haftanın tüm yorgunluğunu atabileceğimiz Türk hamamı da yer alıyor. Daha çok yeşil alan, daha çok sosyal alan, çevreye ve doğaya saygı ve misafirlerini en üst düzeyde ağırlamak ALİNDA GOLD Residence için vazgeçilmez.

Sizi de ALİNDA GOLD'a bekliyoruz.
Hayatı paylaşmak için…


Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.

ANASAYFA KURUMSAL PROJELERİMİZ HABERLER BASINDA BİZ BİZE ULAŞIN ANCIN PREMIER