Aydın’ın En Büyük Konut Projesinde Temeller Atıldı

Aydın’ın En Büyük Konut Projesinde Temeller Atıldı

Aydın’ın En Büyük Konut Projesi Magnesia Gold Residence’da ruhsatlar alındı ve temel atıldı. Ancın İnşaatın bu yeni projesinde inşaat son sürat devam ediyor ve proje tahmin edilenden daha önce teslim edilecek gibi görünüyor.

Sahip olduğu 19.000 m² arsa alanıyla bugüne kadar Aydın’da yapılan en büyük konut projesi olan 213 konutluk Magnesia Gold Residence Aydın'da Zeybek Mahallesi'nde yerini alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 residence daire seçenekleri bulunan projede konutların doğal çimlendirilmiş kat bahçeleri sayesinde ferah ve sıcak bir ortam oluşuyor. 

Yeşil ve Akıllı Konutlar

Magnesia Gold Residence % 90 yeşil alanıyla modern ve Aydın'ın en akıllı konutlarını yepyeni bir yaşam biçimi olarak sunuyor. Magnesia Gold Residence'de akıllı ev sistemiyle güneş kontrolü, ısıtma, soğutma, aydınlatma kontrolü yapabileceğiniz teknolojik alt yapıya sahip olacaksınız. Geçmişin Görkemi, Geleceğin Kalitesiyle sizleri bekliyor…

Geniş Sosyal İmkanlar

Magnesia Gold Residence, içerisinde barındırdığı güzellik merkezi, roof bar, açık hava sineması ve restoran gibi hizmetleriyle sizlere keyifli zaman geçirebileceğiniz alternatifler sunarken, aynı zaman da spor yapabileceğiniz ısıtmalı yüzme havuzu, fitness salonu, tenis kortu, basketbol ve mini golf sahası gibi imkânlar vaat ediyor.

Magnesia Gold Residence göz alıcı ve mükemmel ayrıcalıklarla sizleri bekliyor…

ANASAYFA KURUMSAL PROJELERİMİZ HABERLER BASINDA BİZ BİZE ULAŞIN ANCIN PREMIER